Loading...

Welcome to Anarcho-Punk.net community ! Please register or login to participate in the forums.   Ⓐ//Ⓔ

Fingis (Croatia) DIY record 2008.

Discussion in 'International anarcho-punk downloads' started by Oluja, Sep 8, 2009.

1. Oluja

OlujaMember New Member

5

0

1

Sep 7, 2009

2. Oluja

OlujaMember New Member

5

0

1

Sep 7, 2009

please tell me how did you like this record :beers:

3. Kobac

KobacExperienced Member Uploader Experienced member Forum Member

460

5

25

Nov 7, 2009
     Croatia
    Glazba im je dobra.Za bogate osobe je odlicna stvar,al daj se rijesite hamburger manipulacije živo sranje.al to sam ja.dal održavate svirke i ako da javi gdje.Nastavite s dobrim radom

4. Oluja

OlujaMember New Member

5

0

1

Sep 7, 2009

hej, jesi dobio poruku na private? da se ne ponavljam.. ili obojica moramo bit online za to??

5. Kobac

KobacExperienced Member Uploader Experienced member Forum Member

460

5

25

Nov 7, 2009
     Croatia
    Jeb ga stari nisam ti ja tehnoloski wizard trebalo mi je 2 dana da ja shvatim gdje su jebene poruke pomogao mi nizozemac na kraju.nisam cesto na siteu jer ovo nije moj komp a ja nemam internet.ja sam ti iz broda.a sto se tice svirki ovdje scenom upravljaju oni koji imaju love.ljeti se održava poloj open air al to ti je pod teškim sponzorstvima a sto je gore to ti patrioti održavaju i vecinom se preseravaju sa death metalom,grindom,bude punka al to ti je na kapaljku.raspitat cu se ja po gradu pa vam javim

6. plejer_as

plejer_asMember New Member

5

0

1

Nov 11, 2010

7. Bakica

BakicaExperienced Member Experienced member Forum Member

951

0

0

Feb 21, 2010

"Oluja" nadimak je random, ili ima veze sa necime :@ The Exploited kao influence ? nemojte, da hrvatski underground punk bendovi postanu exploited sranje.
    Inace super !

8. Bakica

BakicaExperienced Member Experienced member Forum Member

951

0

0

Feb 21, 2010

Hmm dali sam ja krivo shvatio ili ? tekst u "Necemo u EU" zadnja strofa glasi "Politicari zele prodat nasu zemlju / Prihvacaju sve uvjete korporacija / Kazu da nas ceka napredak / A ceka nas kolonizacija". Neznam zasto ali ovo "A ceka nas kolonizacija" zvuci kao da pjeva thompson. Od kad su anarhisti protiv dolaska drugih "nacija" i "rasa" u nasu lijepu drzavu ? od kad se protivimo imigrantima / useljenicima ? ili ja nesto krivo shvacam.

9. plejer_as

plejer_asMember New Member

5

0

1

Nov 11, 2010

pa imaš više vrsta punka, pa razne kombinacije, di se umjetnik ne želi trpati u neki koš, što možda u slučaju punka i nije dobro. Tako je dobro poznato da skinheadsi, koji su isto punkeri kao i punk-rockeri, modsi , anarhisti ,nti nacisti.... često se zatvaraju u svoje suprotstavljene grupe . A opet, imaš i pokret punka za ujedinjenjem, što bi valjda trebalo biti odgovor na tvoje pitanje

10. Oluja

OlujaMember New Member

5

0

1

Sep 7, 2009

oi!
    prije svega hvala za pozitivnu ocjenu=)
    exploited su dosta utjecali na nas, pogotovo u početku.. dead kennedys i clash su puno pametniji bendovi i kasnije su oni puno više utjecali na nas.. al ne odričemo se exploiteda.
    a što se tiče EU, mi smo protiv multinacionalnih ekploatatorskih kompanija i globalizacije, a ne drugih rasa i naroda. to si krivo shvatio. mi želimo slobodnu za ljude, a ne slobodu tržišta i slobodu kapitalista da nas nesmetano izrabljuju. to nije nacionalizam, to je anarhizam.
    Oluja

Loading...